Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Розтоківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04351400) був реорганізований і увійшов до складу Богданської громади

Секретар сільської ради - Фільтюк Марія Юріївна

А В Т О Б І О Г А Ф ІЯ

Я, Фільтюк Марія Юріївна, народилася 14 вересня 1978 року в селі Розтоки Рахівського району Закарпатської області.

Громадянка України, постійно проживаю на території України з народження.

У 1993 році закінчила Розтоківську дев’ятирічну школу, а з 1993 по 1995 рік продовжувала навчання у Відричанській загальноосвітній школі, де здобула середню освіту.

З 1995 р. по 1999 рік навчалася в Ужгородському училищі культури ,який закінчила за спеціальністю – «Народна художня творчість»

Одружена: чоловік – Фільтюк Микола Іванович, 1978 р. н.

• дочка - Фільтюк Іванна Миколаївна, 2001 р. н.
  • дочка - Фільтюк Уляна Миколаївна, 2010 р. н.

Позапартійна.

З 1995 року працювала на посаді – завідувачка сільським клубом села Розтоки.

З 10 листопада 2015 року обрана (по переводу) на посаду секретаря сільської ради.

Адреса місця проживання: 90644, Закарпатська область, Рахівський район, с. Розтоки, буд. 115 а.

Судимості за вчинення тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину відсутні.

10 листопада 2015 року                                                                        Фільтюк М.Ю.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування