Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Розтоківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04351400) був реорганізований і увійшов до складу Богданської громади

Повідомлення про оприлюднення звіту

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінкуrnгенерального плану с.Розтоки.,Рахівського району,Закарпатської областіrn rnПовна назва документа державного планування:rnГенеральний план с.Розтоки, Рахівського району, Закарпатської області.rnВ звіті СЕО проведена оцінка впливу нового проекту генерального плану на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).rn2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:rnРозтоківська сільська рада Рахівського району.rn3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:rn• Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб с roztokigolova@jmail.com айті Розтоківської сільської ради Рахівськогол району … roztokigolova@jmail.com 11 березня 2020 року. Публікація заяви в газеті « Зоря Рахівщини»– 07 березня 2020.rn• Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб roztokigolova@jmail.com – сайті Розтоківської сільської ради Рахівського району … roztokigolova@jmail.com.. – 26 червня 2020 року. rn• Способи участі громадськості:rn– надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: індекс 90644.,, Закарпатська. обл., Рахівський р-н, с. Розтоки 280, тел./ факс: (0312), 3-11-31 roztokigolova@jmail.comrn• Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань – 26 липня 2020 року о 15.00 у селі с.Розтоки., зал засідань сільської ради приміщення сільського клубуrn• Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – індекс 90644, Закарпатська обл., Рахівський р-н, с. Розтоки 280.rnКонтактна особа – Костан М.В.: rakhiv-rr.gov.ua тел.0966091617rn• Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Розтоківська сільська рада Рахівського району ; індекс 90644,, .Закарпатська... обл., Рахівський р-н, с. Розтоки., тел./ факс: ( 3-11-31, roztokigolova@jmail.com .rnЗауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.rn• Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:rnОфіційний веб – сайт roztoky.rada.org.ua Розтоківської сільської ради Рахівського району Закрпатської області rn 4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.rnЩодо проекту документа державного планування відсутня.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування